Kasko Sigortası

Kasko Sigortası, karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.

Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası

Zorunlu bir sigorta olup, yapılan trafik kontrollerinde sigortası olmayan araçlar sigorta yapılana kadar trafikten men edilir, ayrıca para cezası uygulanır. Sigortası olmayan araçların fenni muayeneleri yapılmaz.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğun Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası teminat limitleri üzerinde kalan kısmını poliçede yazılı olan limitlere kadar teminat altına alır.

Ferdi Koltuk Sigortası

Ferdi Koltuk Sigortası ile araçta bulunan sürücü ve yolcuların, araçla beraber uğrayacakları kazalar sonucunda maruz kalacakları vefat ve sürekli sakatlık hallerini temin eder.

Zorunlu Karayolu Taşıyıcılık Mali Sorumluluk Sigortası

Ücretle yolcu taşımacılığı yapan ve taşımacılık yetki belgesi olan araçların yaptırmak zorunda olduğu bu sigorta, taşıyıcının kusurundan dolayı meydana gelecek zararları karşılar.

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Yurt içi ve yurt dışına ücretle yolcu taşımacılığı yapan ve taşımacılık yetki belgesi olan otobüslerin yaptırmak zorunda olduğu Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası'dır. Poliçede belirtilen motorlu taşıt ile seyahat eden yolcuların, duraklamalar da dahil olmak üzere, kalkış noktasından varış noktasına kadar geçecek süre içinde meydana gelecek bir kaza sonucu bedeni zarara uğraması halinde, ilgili Karayolu Taşıma Kanunundan doğan sorumluluğu, poliçede yazılı sigorta tutarlarına kadar temin edilir.

Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyetlerde Bulunanlar İçin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyetlerde Bulunanlar İçin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasıdır.

Hukuksal Koruma Sigortası

Bu kloz, Kasko teminatına giren bir hasar ile ilgili, hukuksal sorunların halledilmesine yönelik harcamaları, gider ve diğer edimler ile vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname ücretleri, tespit masrafları, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ile ilgili masraflarını poliçede yazılı limitler dahilinde temin eder.

Yeşilkart Sigortası

Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası'nın yurt dışında geçerli şeklidir. Aracınızın,yeşil kart sigortası anlaşmasına dahil olduğu bir ülkede neden olduğunuz bir kazada başkalarına vereceğiniz maddi,bedeni zararları yada ölümle sonuçlanan kazalarda hukuki masrafları o ülkenin kanunlarına göre üzerinize düşecek olan limitler dahilinde teminat altındadır.

Hizmetlerimiz  

Araç Sİgortaları 2023 - 2024

Araç Sigortaları

Read More

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Read More

Diğer Sİgortalar 2023 - 2024

Diğer Sigortalar

Read More

Sağlık Sİgortaları 2023 - 2024

Sağlık Sigortaları

Read More

İşyeri Sigortaları 2023 - 2024

İşyeri Sigortaları

Read More

Konut Sigortaları 2023 - 2024

Konut Sigortaları

Read More